Šunų trimingavimas vilniuje!

Šunų trimingas Vilniuje tai profesionali paslauga, skirta šunų grožio ir sveikatos palaikymui. Šunų trimingas ne tik pagerina šuns išvaizdą, bet ir prisideda prie jo bendros sveikatos ir gerovės. Trimingo, prakardinimo (poplaukio išpešimo) pasekoje leidžiate šuns odai kvėpuoti, tai taip pat sumažina šuns plaukų šėrimąsi namuose, šunų šeimininkams lengviau juos prižiūrėti, atveriami folikulai, kad ataugtų sveiki plaukai, vietoje negyvų plaukų, kurie įstrigę ir susikaupę folikule.

Procedūros metu naudojame specialius įrankius, produktus ir technikas, atsižvelgdami į kiekvieno šuns specifinius poreikius ir plaukų tipus, taip užtikrindami, kad po trimingo šuo atrodytu ne tik tvarkingas, bet ir jaustųsi gerai. Keturkojų savininkai dažnai pasirenka trimingo paslaugas ne tik dėl estetinio grožio, bet ir siekdami išlaikyti augintinio odą sveiką bei užkirsti kelią įvairioms odos ligoms.

Kas yra Trimingas (pešiojimas)?

Trimingas tai plauko išpešimas iš folikulo. Galima triminguoti pirštais, galima su trimingo įrankiais (grėbliai, šepečiai, trimingo, kardingo peiliukai), svarbu užtikrinti, kad nenupjautumėte plauko. Svarbu yra delno ir rankos padetis, kas kiek laiko triminguoti, rolingas.

Kokie šunys yra šiurkščiaplaukiai?

Tai – šnauceriai, borderterjerai, koker spanieliai, džeko raselo terjerai, foksterjerai, airių vilkogaudžiai, šiurkščiaplaukiai taksai, šiurkščiaplaukiai pointeriai, Norvidžo, Norfolko, vakarų škotijos baltieji terjerai, erdelterjerai, valų terjerai, škotų terjerai ir kt. Šunų trimingavimas gali būti atliekamas savarankiškai namuose arba pasitelkus profesionalų, vadinamų groomeriais pagalbą, kurie specializuojasi gyvūnų priežiūroje. Groomeriai naudoja įvairius įrankius, hipoalerginius ar specialius šampūnus  ir kitus produktus, pritaikytus konkrečiam gyvūno tipui ir plaukų, odos būklei.

trimingas

Nebetriminguojami vyresni nei 9 metų šunys. Sulaukus tokio amžiaus jie kerpami mašinėle. Prie trimingavimo šuniukai yra pratinami pamažu. Mažylio akademijoje vyksta pamokėlės, kurių metu mažieji draugai yra pratinami.

Šunų Trimingo kaina

Šunų trimingo kaina Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste yra gan panaši, tačiau ji gali skirtis priklausomai nuo šuns plaukų ilgio ir būklės. Mūsų šunų kirpykloje trimingo (handstripingo) kaina prasideda nuo 45 eurų. Tai priklauso nuo veislės, kaip dažnai lankotės kirpykloje ir kailio būklės.

Kokia yra priežiūros procedūrų nauda jūsų augintiniui?

Trimingas yra atliekamas ne tik dėl estetinių sumetimų, bet ir siekiant išlaikyti tinkamą gyvūno sveikatą. Visos priežiūros procedūros, iskaitant ir trimingą, turi didelių privalumų jūsų augintiniui.

Išvaizda ir higiena

Trimingas padeda išlaikyti jūsų augintinio išvaizdą tvarkingą ir švarią. Trimingas pagerina kailio kokybę, kadangi procedūros metu pašalinami negyvi plaukai, todėl kailis sveikesnis ir gražesnis, spalva ryškesnė, neišblukusi. Šios paslaugos yra ypatingai svarbios ilgaplaukiams šiukščiaplaukiams šunims, norint išvengti plaukų susivėlimo (sąvėlų).

IMG_0221

Sveikatos priežiūra

Plaukų šukavimas ir kirpimas taip pat pagerina odos sveikatą. Trimingas padeda išlaikyti plauko spalvą ir tekstūrą. Pašalindami poplaukį, kai prakardiname, apsaugome šiurkščiaplaukius šunis nuo galimų odos problemų, nes kai juos tik kerpame mašinėle, bet nenušukuojame poplaukio, tada šunų oda užsikemša, folikulai taip užsikemša nuo kirpto poplaukio gabaliukų, nebekvėpuoja, šuo gali pradėti kasytis, oda niežtėti ir gali atsirasti šašų, nusikasymų, paraudimų, kuriuos šuo laižo ir kramto.
Procedūrų metu specialistas gali pastebėti ankstyvus sveikatos problemų požymius ir nedelsiant imtis reikiamų priemonių. Taip pat skatina naujo kailio augimą ir palengvina šuns priežiūrą, kadangi nebereikia kasdien šukuoti ir valyti augintinio.

IMG_0221

Gyvūno patogumas

Ilgaplaukiams arba sparčiai augančio kailio šunims trimingas gali pagerinti jų gyvenimo kokybę, sumažindamas karštį ar įvairius nepatogumus dėl pernelyg ilgų plaukų. Nepaisant to, kiekvieno šuns poreikiai gali skirtis, ir svarbu prisitaikyti prie konkrečių sąlygų bei individualių savybių. Profesionalus gyvūnų groomeris suteiks kvalifikuotą pagalbą ir patarimus, atsižvelgiant į jūsų augintinio poreikius.

IMG_6518

Įrankiai naudojami trimingavimui

Jei nusprendėte kirpti nagus patys, turėtumėte atsižvelgti į keletą dalykų:

Šukos ir šepečiai: 

Dažniausiai nėra naudojami, nebent šepečiai (pin brush), kad švelniai prašukuoti ilgesnius kojų plaukus, kai stengiamės išsaugoti kuo daugiau poplaukio. Naudojame šiurkščius standžius šepečius ar šerno šerių šepečius, guminius su dantukais šepečius, sizalio kumštinę pirštinę, arkliam šukuot skirtą pirštinę, kad šukuotume korpusą palei plauko augimo kryptį. 

Grėbliukai:

Grėbliukus patartina naudoti tiek kiek reikia, neperdaug, bet ir nepermažai, atsižvelgiant į kūno dalį. Taip pat svarbus aspektas šuo yra parodinis ar pet (šuo namams, ne parodai). Andis tipo grėbliai puikiai tinka pet šunims. 

Trimingo pudra, ausų pudra (milteliai):

Naudojami, kad lengviau pavyktų išpešti plauką.

Akmeniniai trimingavimo peiliai, trimingo peiliukai, trimingavimo šukos, antpirščiai, trimingavimo akmuo (pemza):

Šie specialūs įrankiai padeda išpešti negyvus plaukus.

Šunų trimingo paslaugos Vilniuje!

Sunukirpimasvilniuje.lt teikia ne tik šunų trimingo paslaugas Vilniuje, bet ir kirpimo, šukavimo, maudymo ir kitas priežiūros procedūras. Ilgametė patirtis ir specialistų kruopštumas garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas Jūsų mylimam augintiniui!

Turite klausimų ar norite rezervuoti laiką? Rašykite!