Šuns nukailinimas Vilniuje!

Šunų kirpyklėlė ,,Augintinio Palaima” atlieka šunų nukailinimo paslaugas Vilniuje.
Jei namie pastebėjote padidėjusį kiekį augintinio plaukų, tikėtina jog ši procedūra išspręs susidariusią problemą.

Šuns nukailinimas. Kas tai?

Šuns nukailinimas – tai procesas, kurio metu pašalinami plaukai iš augintinio pokailio bei pašalinami plaukai, purvas ir pleiskanos iš šuns dengiamojo kailio. Tai atliekama specialiais įrankiais, tokiais kaip šepečiai, šukos, šukytės, furminatoriai, guminiai „šepečiai“, didelio galingumo plaukų išpūtėjas bei naudojami nukailinimui skirtos priemonės: šampūnai, kaukės ir kondicionieriai. Ši procedūra padeda pagerinti  odos ir kailio sveikatą, sumažinti šėrimąsi, išvengti sąvėlų iraptikti parazitus.

Kaip dažnai reikia nukailinti šunį?

Procedūros dažnumas priklauso nuo šuns veislės, kailio tipo ir sezono. Šunis nukailiname tol, kol jis mažiau šeriasi. Intensyvaus šėrimosi metu nukailinti rekomenduojama mažiausiai tris kartus kartojant nukailinimo procedūrą kas 2-3 savaites. Nukailinami tiek trumpaplaukiai, tiek ilgaplaukiai ar dvigubo pokailio šunys. Pavasarį ir rudenį pastebima tendencija, kad šuo šeriasi intensyviau, bet šėrimasis taip pat gali vykti ištisus metus, kadangi šunys gyvena mūsų šltuose namuose.
IMG_9282

Nuo kokio amžiaus šuniui galima atlikti nukailinimą?

Vizitą į kirpyklą galima suplanuoti nuo tada, kai po mažylio antrojo skiepo praėjo karantino laikotarpis, t.y. ne mažiau negu 10 dienų. Rekomenduojame pratinti šuniukus prie kirpyklos, šiuo tikslu siūlome apsilankyti mažylio universitete.

Ar nukailinimas skiriasi nuo įprasto maudymo?

Taip, nukailinimas skiriasi nuo maudymo. Maudymas pašalina purvą ir nešvarumus nuo kailio paviršiaus, o nukailinimas pašalina poplaukį iš giliųjų kailio sluoksnių, ir plaukus ir purvą iš dengiamųjų plaukų.

maudymas-nukailinimas-1
nukailinimas

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūros trukmė priklauso nuo šuns dydžio, kailio tipo ir storio. Mažus šunų nukailinimas gali užtrukti apytiksliai nuo 2 valandų, vidutinio dydžio nuo maždaug 2,5 iki 4 valandų, o didelių nuo maždaug 3,5 iki 6 valandų. Trukmė gali skirtis, bus trumpesnė, jei šuo lankosi kirpykloje reguliariai arba dažnai.

Šuns nukailinimo kaina

Šuns nukailinimo kaina priklauso nuo lankymosi kirpykloje dažnumo, šuns dydžio ir kailio tipo. Mūsų šunų kirpykloje Vilniuje “Augintinio Palaima” mažų šunų nukailinimas kainuoja nuo maždaug 40 eurų, vidutinio dydžio nuo 55 eurų, o didelių nuo 75 eurų.

Ar galima nukailinti šunį namuose?

Tikrai taip. Tik prieš tai atliekant turite žinoti tam tikrus dalykus, kurie yra itin svarbus norint gero rezultato ir neapdairiais veiksmais nepakenkti augintiniui

Visų pirma, turite įsigyti specialius įrankius, tokius kaip:
● Šukos, šukytės ir šepečiai (skirtingų dydžių ir dantukų tankio)
● Galingas išpūtėjas (išdžiovinti ir išpūsti plauką)
● Furminatorius (jei reikia, naudoti atsargiai)
● Guminiais dantukais šepečiai
● Grėbliai

Šunų nukailinimo paslaugos Vilniuje!

Sunukirpimasvilniuje.lt teikia ne tik šunų nukailino, bet ir kirpimo, trimingo, maudymo ir kitas priežiūros paslaugas. Ilgametė patirtis, gera kaina ir specialistų kruopštumas garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas Jūsų mylimam augintiniui!

Turite klausimų ar norite rezervuoti laiką? Rašykite!