Šunų šukavimas Vilniuje!

Šuns šukavimas yra esminė priežiūros praktika, kuri užtikrina optimalią plauko būklę, užkertant kelią vėlimuisi ir sąvėlų formavimuisi. Be to, šios procedūros metu ne tik pašalinami negyvi plaukai, bet ir atliekama parazitų kontrolė. Šukavimo procesas taip pat suteikia galimybę atidžiai stebėti šuns odą, leidžiant nuspėti ar jis neturi odos problemų, tokių kaip bėrimas, paraudimas ar žaizdelės. Šia procedūrą galite atlikti namie arba atvykus pas mus į kirpyklėlę. Teikiame ne tik šunų šukavimo paslaugas Vilniuje, bet ir kitas su keturkojų priežiūra susijusias procedūras.

Kaip dažnai reikia šukuoti?

Šunų šukavimo dažnis priklauso nuo augintinio veislės, kailio tipo ir metų laiko. Ilgaplaukiams šunims rekomenduojama kasdien arba bent kartą per savaitę, tuo tarpu trumpaplaukiams pakanka kartą per mėnesį. Sezoniniu laikotarpiu, kai vyksta intensyvesnis kailio keitimasis, šukavimo dažnis gali padidėti.

Kiek kainuoja šunų šukavimas Vilniuje?

Šunų šukavimas Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste nėra brangus. Tai nėra sudėtinga procedūra. Mūsų kirpyklėlėje šukavimo paslaugos kainuoja nuo 25 eurų.

Nuo ko priklauso kaina?

Kaina priklauso nuo šuns dydžio, veislės, kailio būklės.

suns-sukavimas-vilnius

Šunų šukavimas namie. Į ką atkreipti dėmėsį?

Namų sąlygomis šunų šukavimas reikalauja tinkamų įrankių. Trumpaplaukiams šunims tinka guminės šukavimo pirštinės, grėbliukai ir šukos trumpais dantukais. Ilgaplaukiams šunims rekomenduojami vieliniai šepečiai su tankiais, plonais dantukais. Furminatorius naudojamas negyvų plaukų šalinimui. Furminatorių naudoti atsargiai.

Šukavimo procesas:

  • Visą šukavimo procesą atlikti švelniais, lėtais judesiais. 
    Pradėkite nuo kaklo ir judėkite nieko nepraleidžiant link uodegos. 
  • Naudojant specialias šukas šukuokite plaukus augimo kryptimi. 
  • Švelniai šukuokite trumpaplaukius šunis gumine šukavimo pirštine. 
  • Ilgaplaukiams šunims, naudokite vielinius šepečius. 
  • Atkreipkite dėmesį į jautrias kūno vietas ir procedūrą užbaikite maloniais žodžiais ir skanėstais. 

Pagrindinis patarimas šukuojant namie

Svarbiausia neskubėkite ir šukų nespauskite per stipriai. Čia reikalinga kantrybė. Skirkite tam laiko. Procedūra turi vykti švelnias, ramiais judesiais, kad nesubraižyti gyvūno odos. 

Šunų šukavimo paslaugos Vilniuje!

Sunukirpimasvilniuje.lt teikia ne tik šunų šukavimo Vilniuje, bet ir kirpimo, trimingo, maudymo ir kitas priežiūros paslaugas. Ilgametė patirtis, gera kaina ir specialistų kruopštumas garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas Jūsų mylimam augintiniui!

Turite klausimų ar norite rezervuoti laiką? Rašykite!