Šunų maudymas Vilniuje!

Efektyvi šuns priežiūra yra esminis veiksnys siekiant išlaikyti augintinį tvarkingą, sveiką ir gražų. Šiuo tikslu viena iš mūsų teikiamų paslaugų yra Šunų maudymas Vilniuje. Tai svarbu ne tik dėl gražios augintinio išvaizdos, bet taip pat ir dėl sveikatos. Žemiau tekste aptarsime, kodėl ši paslauga yra tokia aktuali ir pateiksime svarbių pastebėjimų, į ką atkreipti dėmesį, jei maudote šunį namuose.

Šunų maudymo svarba

Šunų maudymas yra nepakeičiama priežiūros procedūra, turinti ne tik estetinės išvaizdos, bet ir gyvūno sveikatos aspektą. Maudymasis ne tik išvalo odą nuo purvo, riebalų ir negyvų ląstelių, bet taip pat yra esminis veiksnys norint užkirsti kelią odos ligoms, mažinti niežėjimą, pleiskanojimą ir palaikyti sveiką kailį. Ši procedūra (pvz.:, maudymas su šampūnu ar priemone nuo blusų) taip pat gali padėti išnaikinti blusas ir kitus parazitus, kurie linkę gyventi šuns kailyje. Estetine prasme, maudymas prisideda prie nemalonaus kvapo panaikinimo, kurį gali sukelti purvo ir riebalų kaupimasis ant odos ar plaukų. Visos šios naudos daro šunų maudymą esminiu veiksniu, prisidedančiu prie bendros sveikatos ir gerovės.

Šunų maudymo kaina

Šuns maudymo kaina priklauso nuo šuns dydžio ir kailio tipo. Mūsų šunų kirpykloje Vilniuje “Augintinio palaima” mažų šunų maudymas kainuoja nuo 35 eurų, vidutinių nuo 45 eurų, o didelių nuo 75 eurų.

Nuo ko priklauso kaina?

Kaina priklauso nuo šuns veislės, dydžio, kailio tipo ir būklės, lankymosi kirpykloje dažnumo, elgesio, amžiaus.

KAIP DAŽNAI REIKIA MAUDYTI ŠUNĮ?​

Dažniausiai patariame maudyti šunis nuo karto per savaitę ligi karto kas kiekvieną 12 savaitę priklausomai nuo kailio tipo: lygaus kailio, trumpo kailio, kombinuoto (mišraus) kailio, dvigubo kailio, gausaus kailio, švelnaus kailio, natūraliems ilgaplaukiams, garbanotiems ir banguoto kailio, šiurkščiaplaukiams. Naudoti šampūną, kondicionierių, kaukę, guminį šepetį ar specialų šepetį padedantį paskirstyti priemones, pvz.:, prasiskverbti šampūnui per ilgą ar tankų kailį.Tačiau, beplaukius rekomenduojama kasdien nušluostyti drėgnu skudurėliu ir kas savaitę maudyti su švelniu valikliu. Jų riebią arba sausą odą priklausomai nuo klimato ir/ arba odos sąlygų tepti atitinkamais produktais. O „Kaimiško“ kailio (pvz.:, Lagotto Romagnolo, Ispanų vandens) šunis, rekomenduojama maudyti nuo karto kas tris savaites ligi karto kas 12 savaičių. Pragrėbliuoti kailį kas kiekvieną 2-3 savaites su arba be maudymo, kad sukontroliuotumėte sąvėlas. Šviesesnio atspalvio šunis su „žiedeliais“ gali reikėti dažniau šukuoti ir grėbliuoti, nes jų kailiai linkę lengviau veltis, negu tamsesnio atspalvio šunys.

Nuo kokio amžiaus galima maudyti šunis?

Kirpykloje anksčiausiai priimami mažyliai po to, kai praėjo karantino laikotarpis, t.y. 10 dienų po antrojo skiepo. Daugumai šunų tai apytiksliai yra tada, kai jiems sukanka 3,5-4 mėnesiai. Maudymas gali prisidėti prie šuns socializacijos. Pratinantis prie šios procedūros nuo pat jaunystės, šuo gali lengviau priimti šią veiklą kaip labiau malonią ir nekeliančią per daug streso.

maudymas-sunu
pirmoji-maudyne

Pirmoji jūsų šuns maudynė. Kaip pasiruošti?

Pirmasis šuns maudymas gali būti įdomi patirtis tiek šeimininkui, tiek pačiam šuniui. Siekiant užtikrinti, kad šis procesas vyktų sklandžiai ir būtų malonus, svarbu atlikti kruopštų pasirengimą. Jei pirmas kartas vyks pas mus, galite būti ramūs, Jums papildomai ruoštis nereikia. Viską už Jus atliks mūsų kvalifikuoti specialistai.

Ar gali maudymasis tapti smagia pramoga augintiniui?

Tikrai taip. Visi mūsų lankytojai, tiek šeimininkai, tiek augintiniai, atvyksta su šypsena, nes jau žino kas jų laukia. O laukia malonus aptarnavimas, skaniai kvepiančios priežiūros priemonės na ir aišku skanėstai. Jei keturkojis yra nuo mažens pratinamas prie maudynių, dažnu atveju jam tai yra tikras malonumas!

Ką daryti, kai šuo nenori maudytis?

Kartais taip būna, jog šuo kategoriškai atsisako maudytis. Tai išreiškia pykčiu. Dažniausiai tai
sutvarkoma skanėstų pagalba, ramiu balso tonu, šiltu bendravimu ir švelniais judesiais. Net ir
didžiausias nenuorama nurimsta ir galime tęsti procedūrą.

Papildoma pėdų/ausų/akių apžiūra

Būkite ypatingai atsargūs, valydami šuns ausis, akis ir pėdas. Šios kūno vietos yra jautresnės ir netinkami, per grubūs judesiai gali sukelti šuniui stresą, ko pasekoje gali pradėti priešintis, o tai kartais priveda prie sužalojimų, tokių kaip įdūrimai, įbrėžimai ir t.t. Todėl patariama atlikti šias procedūras ypatingai švelniai ir rūpestingai.

Kada šunį po maudynių galima išleisti laukan?

Tik tuomet, kai yra visiškai sausas. Vis tik, po maudynių, nors ir gerai išdžiovinote šunį, rekomenduojame valandą laiko pabūti namie, kol iki galo išdžius ausys ir kitos svarbios vietos.

Ar galima maudyti šuniuką turintį odos problemų?

Reikia žiūrėti kokios tai problemos. Jei manote ar matote, kad šuo turi odos problemų, rekomenduojame nedelsiant susisiekti su VET gydytoju, kuris pažiūrės ir įvertins esančias problemas.

Ką daryti, jei mano šuo labai bijo galingo išpūtėjo?

Stengtis pratinti po truputi ir duoti šuniui suprasti, kad išpūtėjas nedaro nieko blogo. Taip pat svarbu parinkti tinkamą pūtimo stiprumą, atstumą ir temperatūrą. Galima ant ausų uždėti specialią movą, kuri sumažina išpūtėjo garsą ar nemalonų pojūtį jei džiovinant oro srauto patektų į ausis. Jei šuo vis tiek bijo, nedžiovinti išpūtėju, džiovinti silpnu režimu įjungtu džiovintuvu, arba tiesiog naudoti rankšluosčius ar specialius popierinius rankšluosčius. Natūraliai kailis džius ilgiau, todėl reikės kur kas ilgiau kol bus galima vesti į lauką.

Šunų maudymo paslaugos Vilniuje!

Sunukirpimasvilniuje.lt teikia ne tik šunų maudymo paslaugas Vilniuje, bet ir kirpimo, trimingo, šukavimo ir kitas priežiūros paslaugas. Ilgametė patirtis, gera kaina ir specialistų kruopštumas garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas Jūsų mylimam augintiniui!

Turite klausimų ar norite rezervuoti laiką? Rašykite!