Šunų kirpimas ir trimingas Vilniuje!

Šunų kailis reikalauja daug priežiūros, todėl svarbu žinoti kokias paslaugas pasirinkti geriausia. Šunų kirpimas ir trimingas ne tik užtikrina, jog augintinis atrodys tvarkingai, bet ir prisideda prie geros sveikatos palaikymo. Trimingas yra gyvūnų šukuosenos ir priežiūros procesas, kuris apima plaukų išpešimą iš folikulo, grėbliavimą, kardinimą, šukavimą, nagų kirpimą ir kitus kosmetinius gyvūnų priežiūros veiksmus, o šunų kirpimas – tai specialiomis šunims pritaikytomis žirklėmis, šunų kirpimo mašinėle bei technikomis, atliekama priežiūros procedūra, kurios tikslas – pasiekti optimalų ir elegantišką plaukų ilgį. Jeigu norite sužinoti apie šunų kirpimą, spauskite čia, o platesnė informacija apie trimingą rasite paspaudę čia

Kokia yra šių paslaugų kaina?

Šunų kirpimas ir trimingas Vilniuje, ar bet kuriame kitame mieste, kainuoja panašiai, tačiau kaina gali skirtis priklausomai nuo šuns veislės, lankymosi kirpyloje dažnumo (kas 4-6 savaites, kas 6-10 savaičių), šuns dydžio, kailio tipo, plaukų ilgio ir būklės. Mūsų šunų kirpykloje trimingo kainos svyruoja nuo 45 eurų, o kirpimas nuo 35 eurų.

Šunų trimingo ir kirpimo paslaugos Vilniuje!

Sunukirpimasvilniuje.lt teikia ne tik šunų trimingo ir kirpimo paslaugas Vilniuje, bet ir šukavimo, maudymo, nagų kirpimo ir kitas priežiūros procedūras. Ilgametė patirtis ir specialistų kruopštumas garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas Jūsų mylimam augintiniui!

Turite klausimų ar norite rezervuoti laiką? Rašykite!