Šunų kirpimas Vilniuje!

Mūsų specialistų teikiamos šunų kirpimo paslaugos suteikia galimybę šeimininkams užtikrinti, kad jų augintiniai visada atrodytų tvarkingai ir jaustųsi patogiai. Šunų kirpimas Vilniuje, kaip ir kituose miestuose, yra svarbus gyvūno priežiūros aspektas, kuris ne tik užtikrina tvarkingą išvaizdą, bet ir rūpinasi šuns sveikata bei gerove.

Šunų kirpimas gali būti atliekamas mašinėle, žirklėmis arba abiem įrankiais kartu. Kerpant mašinėlėmis yra naudojami įvairaus ilgio peiliukai ir antgaliai, priklausomai nuo norimo kirpimo ilgio ir šuns kailio tipo. Prieš kirpimą būtina šunį išmaudyti kirpykloje, kad kailis nebūtų purvinas ir „riebaluotas“. Sutvarkytas keturkojis turėtų turėti gražų, tvarkingą kontūrą žiūrint iš arti įvairiais kampais.

Kaip pasirinkti tinkamą paslaugą?

Norint suteikti savo augintiniui tvarkingą išvaizdą ir gerą savijauta (kadangi šunys kerpami ne tik dėl išvaizdos), ši paslauga yra viena iš esminių. Kad žinoti ko tiksliai reikia jūsų gyvūnui, rekomenduojame atsižvelgti į kelis svarbius faktorius.

Įvertinkite kailio tipą ir būklę

Nusistatykite kirpimo dažnumą

Paklauskite apie specialias paslaugas jeigu tokių reikia

Šunų kirpimas tai lyg SPA jūsų augintiniui

Šunų kirpimas mūsų kirpykloje tai daugiau nei tiesiog priežiūra – tai malonus akcentas jūsų augintinio gyvenime, kurį mes kuriame su meile ir profesionalumu.

IMG_0095

Profesionalus šunų kirpimas Vilniuje - aukščiausia kokybė ir ilgametė patirtis

Mūsų specialistai pasižymi aukščiausia kvalifikacija ir nuolat atnaujina savo įgūdžius, kelia kvalifikaciją, taip užtikrindami aukščiausios kokybės paslaugas. Kirpėjai prieš atlikdami bet kokią procedūrą, individualiai įvertina kiekvieną šunį, atsižveliant į jo veislę, kailio būklę, elgseną ir kaip jis jaučiasi atvykęs pas mus. Mūsų specialistai naudoja tik aukštos kokybės įrangą, kuri užtikrina ne tik sklandų darbą, bet ir augintinio saugumą. 

KAIP DAŽNAI REIKIA LANKYTIS KIRPYKLOJE?​

Tam tikrų veislių šunims gali reikėti kirptis dažniau arba prireikti specializuoto kirpimo, atsižvelgiant į kailio tipą, formą, šuns aktyvumo lygį bei aplinką kurioje gyvena. Specialisto konsultacija padės nustatyti optimalų kirpimo grafiką, atitinkantį konkretaus šuns poreikius.

sunu-kirpimas
kirpimas-sunu-vilnius

Skirtingos šunų veislės reikalauja skirtingo kirpimo dažnio

Pagal lankymąsi kirpykloje galima tokia klasifikacija:
  • Maudymas ir šukavimas;
  • Reguliariai kas 4-6 savaites, minimalus plaukų netekimas, nėra sąvėlų, „kosmetinis tvarkymas“
  • Reguliariai kas 3-6 savaites triminguojamiems šunims,
  • Vidutiniškai kiekvieną 6-10 savaitę, vidutinė kailio būklė, nežymus arba vidutiniškas kailio netekimas, nedidelės sąvėlos
  • Vidutiniškai kiekvieną 12 savaitę triminguojamiems šunims
  • Gausus kailis, sąvėlos
  • „Blown“ kailis triminguojamiems šunims
  • Perteklinis, peraugęs kailis, su sąvėlom, perteklinis plaukų/pokailio netekimo kiekis
  • Ekstremalus kailio stovis ar šuns elgesys.
  • Mažylio universitetas

Šunų kirpimo kaina

Šunų kirpimo kainos prasideda nuo 35 eurų. 

Nuo ko priklauso kaina?

Kaina priklauso nuo šuns veislės, dydžio, kailio tipo ir būklės, lankymosi kirpykloje dažnumo, elgesio, amžiaus.

Šunų kirpimo ir priežiūros paslaugos Vilniuje!

Sunukirpimasvilniuje.lt teikia ne tik šunų kirpimo paslaugas Vilniuje, bet ir šunų maudymo, džiovinimo, šukavimo ir kitas priežiūros paslaugas. Ilgametė patirtis, gera kaina ir specialistų kruopštumas garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas Jūsų mylimam augintiniui!

Turite klausimų ar norite rezervuoti laiką? Rašykite!