Šuns ausų valymas ir išpešiojimas Vilniuje!

Šunų kirpyklėlė „Augintinio Palaima“ teikia šunų ausų valymo ir išpešiojimo paslaugas Vilniuje. Šios procedūros yra labai svarbios šunų higienai palaikyti. Ausų priežiūra ne tik prisideda prie šuns gerovės, bet ir mažina riziką susidurti su įvairiomis ausų problemomis, tokiomis kaip infekcijos ar klausos sutrikimai. Mūsų  tikslas yra užtikrinti, kad mažieji draugai būtų ne tik švarūs ir puošnūs, bet ir sveiki. 

Kaip žinoti kada laikas išvalyti ausis?

Sveiko šuns ausys turėtų būti švarios, be nemalonaus kvapo, su rausva ir skaisčia oda kanalo srityje. Sieros (nuosėdų) kiekis turėtų būti minimalus. Profilaktiškai rekomenduojame valyti šuns ausis kartą per mėnesį.

Skirtingos ausys – skirtinga priežiūra

Daugelio šunų ausų kanalai yra lygūs ir be plaukų todėl išvalymui pakanka švelnaus ausų valiklio. Kai kurių keturkojų ausyse auga plaukai link kanalo vidaus. Šiuos perteklinius plaukus reikia pašalinti, siekiant sumažinti ausų problemų riziką ir pagerinti oro cirkuliaciją.

Ausų problemos – į ką atkreipti dėmesį?

Blogas kvapas, perteklinės išskyros, raudonas uždegimas ausų kanale ar padidėjęs augintinio jautrumas gali signalizuoti apie ausų problemas.

ausu-valymas-suniui-vilnius

Ausų valymo ir išpešiojimo kaina

Mūsų šunų kirpykloje Vilniuje “Augintinio Palaima” šunų ausų valymas ir išpešiojimas kainuoja nuo 20 eurų.

Stačios ir nulėpusios ausys

Stačios ausys pasižymi gera oro cirkuliacija, o nulėpusios ar dalinai nulėpusios ausys labiau linkusios į problemas. Drėgmė, susikaupianti po nulėpusiomis ausimis, sukuria palankias sąlygas bakterijoms daugintis.

Į pagalbą ateina šunų kirpėjai

Kirpėjas gali pašalinti plaukus nuo priekinio ausies kanalo angos kraštelio naudojant plaukų kirpimo mašinėlę arba filiravimo žirkles. Pašalindami nuo gausiai apžėlusios ausies vidaus tiek plaukų kiek reikia, padėsime pagerinti oro cirkuliaciją ir palengvinsime priėjimą ausyčių išvalymui.

Plaukų šalinimas iš ausies kanalo

Yra šunų, kurių ausų plaukai auga giliai ausies kanale. Tai gali pabloginti oro srautą ir užlaikyti išskyras, o tai su laiku gali tapti problemos židiniu. Plaukai iš ausies kanalo turi būti išpešti tik tuomet kai to tikrai reikia. Jei ausis sveika ir plaukų kiekis yra minimalus, nukirpti (pašalinti) galima tik ilgiausius plaukus ir išvalyti skystu ausų valikliu. 

Svarbu nepersistengti!

Plaukų išpešiojimas iš sveikos ausies gali sukelti daugiau žalos nei naudos, tačiau, jei ausis pilna plaukų ir nuosėdų, juos būtina atsargiai išpešti ir išvalyti. 

Po ausų pešiojimo

Jeigu po ausų pešiojimo, natūralios išskyros lieka kanale, arba jei ausis atrodo sudirgusi, reikėtų pavalyti nedirginančiu ausų valikliu ir problemai nesusitvarkius, apsilankyti pas veterinarą, kad gautumėte tinkamą gydymą.

Ar galima šuniui valyti ausis namuose? 

Taip, tačiau svarbu paminėti jog ausų valymas turi būti atliekamas labai švelniai ir atsargiai. Kaip bebūtų, visuomet rekomenduojame šią procedūrą patikėti mūsų specialistams, kurie turi ilgametę patirtį šioje srityje ir žino ką daro. 

Ausų valymo paslaugos Vilniuje!

Sunukirpimasvilniuje.lt teikia ne tik ausų valymo ir išpešiojimo paslaugas Vilniuje, bet ir kirpimo, trimingo, maudymo ir kitas priežiūros procedūras. Ilgametė patirtis ir specialistų kruopštumas garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas Jūsų mylimam augintiniui!

Turite klausimų ar norite rezervuoti laiką? Rašykite!