Nagų kirpimas šunims Vilniuje!

Šunų kirpyklėlė „Augintinio Palaima“ atlieka nagų kirpimo šunims paslaugas Vilniuje. Jei pastebėjote jog augintinis jaučia diskomfortą, nagai vizualiai yra per ilgi, juos būtina nukirpti. Tai galite atlikti patys, tačiau patys gerai suprantame jog ne visada yra drąsu kirpti nagus gyvūnui, žinodami koks yra jausmas kai sau per daug nukerpi nagą. Tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į specialistus, kurie turi patirties ir tikrai atliks savo darbą tinkamai. 

Šuo, kuris „labai puikiai stovi ant kojų“ ir nuolat vaikšto  kietais paviršiais natūraliai sudėvės savo nagučius. Tokiam šuniukui gali niekada neprireikti nagų kirpimo. Dažniausiai ši procedūra atliekama keturkojams, kurie rečiau būna lauke ar tam tikroje aplinkoje, kur nagai nudyla natūraliai.

Kaip žinoti kada laikas kirpti šuniui nagus?

Vienas iš pagrindinių ir tikriausiai lengviausiai pastebimų aspektų, tai nagų kaukšėjimas (caksėjimas) vaikštant. Jei augintiniui vaikštant girdisi kaukšėjimas tai yra ženklas jog nagučiai jau yra per ilgi ir juos reikia patrumpinti. Tai priklauso nuo šuns ir jo gyvenimo būdo. 

Šuns nagų kirpimo, dildymo (tvarkymo) kaina?

Mūsų šunų kirpykloje “Augintinio Palaima” nagų kirpimas šunims kainuoja nuo 10 eurų mažiems, nuo 15 eurų vidutiniams ir nuo 20 eurų dideliems šunims.

DISKOMFORTAS ŠUNIUI​

Kai yra per ilgi nagai, šuo pradeda jausti diskomfortą, jam yra sunkiau vaikščioti, jei nagai yra labai ilgi, kiekvienas žingsnis gali kelti skausmą. Esant ilgiems nagams, keturkojis pradeda neteisingai dėti pėdutes, ko pasekoje gaunasi blogas spaudimas sąnariui, o tai gali sukelti ilgalaikes problemas, įskaitant deformacijas ir sužeidimus. Spaudimas priklausomai nuo šuns svorio susilpnina natūralią pėdos struktūrą. Ilgais nagais, aktyvus šuo žaizdamas gali juos perskelti, ko pasekoje gali atsiverti minkštas ir jautrus gyvnagis, kas yra tikrai skausminga. Mažiems šunims yra tendencija, kad nagas auga ratu ir jei yra paliekamas ir neprižiūrimas, pradeda lysti į leteną. Rudimentiniai vidiniai nagai taip pat užsilenkia į pėdą ar virš pėdos, sudarydami punkcinę žaizdą, kuri ne tik skausminga, bet ir gali sukelti infekcijas.

Kas kiek laiko reikia kirpti nagus?

Tai gan individualus dalykas. Šunims kaip ir žmonėms, nagai auga nevienodai. Taip pat daug priklauso nuo fizinio aktyvumo. Jei šuo dažnai būna lauke, jo nagučiai auga ilgiau, nes natūraliai nusitrina į asfaltą ar kitą dangą, pavyzdžiui, bėgant šalia šeimininko, kuris važiuoja dviračiu. Jei šunelis dažniau būna namie, tikėtina jog nagai augs greičiau ir juos reikės dažniau kirpti. Vidutiniškai dauguma namų augintinių tikslingiausia nagus kirpti kas 4-6 savaites.

Patarimai kerpantiems namuose

  • Įsigykite specialius įrankius kirpti nagams. Nereikia kirpti su žmonėms pritaikytomis žirklėmis. Šuns nagai yra visai kitokie nei žmogaus. Yra žirklutės mažyliams, mažiems, vidutiniams ir dideliems šunims. Nagų dillės, elektrinės nagų dildės šunims.
  • Turi būti geras apšvietimas. Tai yra labai svarbu, kad nenukirptumėte per daug. 
  • Suprasti šuns nago sandarą. Prieš kerpant reikėtų pasidomėti apie patį nagą, kur prasideda gyvnagis ir iki kurios vietos galima kirpti. Apie tai plačiau galite skaityti straipsnyje: https://www.visainfo.lt/kaip-nukirpti-suns-nagus-teisingai-97178

Nagų kirpimo šunims paslaugos Vilniuje!

Sunukirpimasvilniuje.lt teikia ne tik šunų nagų kirpimo paslaugas Vilniuje, bet ir kailio kirpimo, trimingo, maudymo ir kitas priežiūros paslaugas. Ilgametė patirtis ir specialistų kruopštumas garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas Jūsų mylimam augintiniui!

Turite klausimų ar norite rezervuoti laiką? Rašykite!